SR733ATTER332F
MFR.Part #
SR733ATTER332F
JLCPCB Part #
C2601816
Description
-55℃~+150℃ 1W 332mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS