RC2512FK-0723R7L
MFR.Part #
RC2512FK-0723R7L
JLCPCB Part #
C877875
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS