RN73H2BTTD4320F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4320F10
JLCPCB Part #
C2560697
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS