SR733ATTER390F
MFR.Part #
SR733ATTER390F
JLCPCB Part #
C2601931
Description
-55℃~+150℃ 1W 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS