SR733ATTER110F
MFR.Part #
SR733ATTER110F
JLCPCB Part #
C4111868
Description
-55℃~+150℃ 110mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS