RN732BTTD2130D50
MFR.Part #
RN732BTTD2130D50
JLCPCB Part #
C4131974
Description
-55℃~+155℃ 125mW 213Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS