MCR100JZHF2151
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR100JZHF2151
JLCPCB Part #
C19486058
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS