SR733ATTER118F
MFR.Part #
SR733ATTER118F
JLCPCB Part #
C4144443
Description
-55℃~+150℃ 118mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS