RN732ATTD3900F50
MFR.Part #
RN732ATTD3900F50
JLCPCB Part #
C4098715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS