RK73H2BTTD60R4D
MFR.Part #
RK73H2BTTD60R4D
JLCPCB Part #
C2578821
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS