SR732HTTER680F
MFR.Part #
SR732HTTER680F
JLCPCB Part #
C2601233
Description
-55℃~+150℃ 680mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS