RK73G2ATTD33R2D
MFR.Part #
RK73G2ATTD33R2D
JLCPCB Part #
C6388766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS