HV73V2ATTD305J
MFR.Part #
HV73V2ATTD305J
JLCPCB Part #
C3920807
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS