SR732HTTE6R80F
MFR.Part #
SR732HTTE6R80F
JLCPCB Part #
C2600961
Description
-55℃~+150℃ 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS