RN73H1ETTP8251B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8251B10
JLCPCB Part #
C2554007
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS