SG73S2ARTTD4420D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD4420D
JLCPCB Part #
C6678808
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS