SR732HTTER140F
MFR.Part #
SR732HTTER140F
JLCPCB Part #
C2601420
Description
-55℃~+150℃ 140mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS