RN73R2ETTD1183C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1183C50
JLCPCB Part #
C4258207
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS