AC2010FK-0757R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2010FK-0757R6L
JLCPCB Part #
C3922643
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS