RN73H1JTTD31R6F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD31R6F100
JLCPCB Part #
C4288984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS