RN732BTTD4931D50
MFR.Part #
RN732BTTD4931D50
JLCPCB Part #
C4266756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.93kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS