SR732ATTDR237D
MFR.Part #
SR732ATTDR237D
JLCPCB Part #
C2601226
Description
-55℃~+150℃ 237mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS