SR732ATTD2R37D
MFR.Part #
SR732ATTD2R37D
JLCPCB Part #
C2600589
Description
-55℃~+150℃ 2.37Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS