SG73S2ETTD222J
MFR.Part #
SG73S2ETTD222J
JLCPCB Part #
C4281248
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS