RK73H2ATTD1402F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1402F
JLCPCB Part #
C317433
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS