SR732ATTDR287D
MFR.Part #
SR732ATTDR287D
JLCPCB Part #
C2601150
Description
-55℃~+150℃ 287mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS