SG73S2ERTTD5762F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5762F
JLCPCB Part #
C7312810
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS