SR732ATTD7R68D
MFR.Part #
SR732ATTD7R68D
JLCPCB Part #
C2600243
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS