SR732ATTD7R68F
MFR.Part #
SR732ATTD7R68F
JLCPCB Part #
C4326677
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS