RN73H1JTTD1332B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1332B10
JLCPCB Part #
C4222156
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS