SR732ATTDR768D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTDR768D
JLCPCB Part #
C2600205
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 768mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS