RN732ATTD1762C25
MFR.Part #
RN732ATTD1762C25
JLCPCB Part #
C3959742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS