Y16241K74000Q0R
MFR.Part #
Y16241K74000Q0R
JLCPCB Part #
C4165158
Description
-55℃~+150℃ 1.74kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount