SR732ARTTDR120F
MFR.Part #
SR732ARTTDR120F
JLCPCB Part #
C7369468
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS