SG73S2BTTD24R0F
MFR.Part #
SG73S2BTTD24R0F
JLCPCB Part #
C4323766
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS