SG73P2ETTD11R8F
MFR.Part #
SG73P2ETTD11R8F
JLCPCB Part #
C4083708
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS