SR732ARTTDR160F
MFR.Part #
SR732ARTTDR160F
JLCPCB Part #
C7084320
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS