P0805H1802BNT
MFR.Part #
P0805H1802BNT
JLCPCB Part #
C4297422
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS