RN73R2ATTD92R0F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD92R0F100
JLCPCB Part #
C2505521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 92Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS