SR732ARTTD5R1J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ARTTD5R1J
JLCPCB Part #
C7016606
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS