RK73G2BTTD1623F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1623F
JLCPCB Part #
C5725316
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS