SR732ATTD5R1J
MFR.Part #
SR732ATTD5R1J
JLCPCB Part #
C3985500
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS