RN73H2ETTD49R3F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD49R3F50
JLCPCB Part #
C4279514
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS