MOS1CT528A103J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS1CT528A103J
JLCPCB Part #
C3413274
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 10kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS