HV732HTTE516G
MFR.Part #
HV732HTTE516G
JLCPCB Part #
C4158012
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS