SR731JRTTD3R92F
MFR.Part #
SR731JRTTD3R92F
JLCPCB Part #
C6824235
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.92Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS