RK73G2BTTD1743F
MFR.Part #
RK73G2BTTD1743F
JLCPCB Part #
C7284752
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS