SR731JRTTD3R32F
MFR.Part #
SR731JRTTD3R32F
JLCPCB Part #
C6495864
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS