SG73P1ETTP2801F
MFR.Part #
SG73P1ETTP2801F
JLCPCB Part #
C3996509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS