SG73G2ATTD29R4C
MFR.Part #
SG73G2ATTD29R4C
JLCPCB Part #
C5910609
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS